Згідно законодавства України, зокрема Закону України “Про захист прав споживачів”, покупець має право повернути або обміняти товар належної якості протягом 14 днів з дня його отримання. Товари неналежної якості підлягають обміну або поверненню протягом гарантійного сроку - 12 місяців.

Повернення або обмін товарів:

Товар належної якості, що підлягає обміну або поверненню: товар не був у використанні, повністю укомплектований і не порушена цілісність пакування (відкрите упакування не вважається пошкодженням); продукція не втратила свій товарний вид, функціонал; документи, гарантійний талон та видаткові накладні, видані  разом з покупкою повертаються разом з товаром.

Покупець має право повернути або обміняти товар неналежної якості, якщо він не відповідає характеристикам та інформації, що вказана на сайті (інша модель, колір, комплектація), або ж має недоліки/брак. Документи, гарантійний талон та видаткові накладні, видані  разом з покупкою повертаються разом з товаром.
Товари неналежної якості підлягають обміну або поверненню протягом гарантійного сроку.

Всі категорії товарів, що ми виробляємо - підлягають поверненню, якщо це не товари індивідуального проектування. Це стосується як товарів належної якості так і товарів неналежної виробничої якості.